DroopKILLER FLOAT

Pływający Pękaty Agresywny

Tak w trzech słowach można scharakteryzować ten model. To klasyczny uwielbiany przez klenie i jazie pękaty bączek. Klasyk którego nie powinno zabraknąć w pudełku.

Wobler o dobrych właściwościach rzutowych jak na wersją pływającą. Jego stabilna i agresywna praca nie gaśnie nawet w bardzo wolno płynącej wodzie. Możemy łowić nim po łuku, prowadzać z prądem lub pod prąd rzeki, lub jednostajnie prowadzić pod prąd wzdłuż opaski z pauzami. Dobrze spisuje się w metodzie na „cofanego” gdy przytrzymujemy go w miejscu przez chwilkę a następnie cofamy nagle szczytówkę o 0.5 do 1m w tył by ponownie na chwilę przytrzymać i powtórzyć cykl.

Lekkość Zaletą

Często łowimy w miejscach w których to nie masa przynęty a właśnie pływalność pozwala posłać ją, a raczej spławić w interesujące nas miejsce. Nawisy gałęzi, tunele trzcin i roślin zarastających brzegi małych rzek gdzie podajemy wobler w punkt często szczytówką i wypuszczamy kilka metrów w miejsce w którym nie jesteśmy w stanie oddać klasycznego rzutu.  Doskonale sprawdza się do obławiania zalanych traw i nawisów gałęzi w dużych i średnich rzekach.

MODEL TYP DŁUGOŚĆ WAGA MONO PE PRZEZNACZENIE
DroopKILLER FLOAT Pływający 25 mm 1,5 g 0,12-0,18 mm 0.3-0.8 Kleń, Jaź, Okoń
Kolor 1
Kolor 2
Kolor 4
Kolor 5
Kolor 6
Kolor 7
Kolor 8
Kolor 9
Kolor 10
Kolor 11
Kolor 12
Scroll to Top