KillerEGG 20

Woblery KillerEGG 20 zdobyły uznanie wśród pasjonatów wędkarstwa spinningowego, stając się nieodłącznym elementem wyposażenia podczas wypraw wędkarskich. Ta niezwykle skuteczna przynęta jest w stanie skusić do brania praktycznie każdy gatunek ryby, który zamieszkuje nasze wody. Klenie, jazie, pstrągi, okonie, wzdręgi czy płocie — wszystkie padają ofiarą KillerEGG 20.

Zarówno w wodach stojących, jak i rzekach, woblery te przyciągają uwagę drapieżników, dostarczając wielu emocji podczas częstych holów. KillerEGG 20 wyróżnia się nie tylko swoją skutecznością, ale również lotnością oraz stabilną pracą. Mimo niewielkich rozmiarów – 2 cm długości i waga 1,8 g – przynęta ta ma bardzo duży zasięg rzutu biorąc pod uwagę jej gabaryty. KillerEGG 20 to wobler, który zawsze znajduje swoje miejsce w pudełku każdego spinningisty.

Obecność w pudełku. Obowiązkowa !

KillerEGG 20 to prawdopodobnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych przynęt wśród naszych wszystkich modeli. Jeżeli jeszcze nie znasz tych woblerów, zapraszamy niżej do szczegółowych opisów. Dzięki bogatej ofercie kolorów będziecie w stanie dostosować się do każdych zastanych na łowisku warunków i gustów ryb.

MODEL TYP DŁUGOŚĆ WAGA MONO PE PRZEZNACZENIE
KillerEGG 20 Tonący 20 mm 1,8 g 0,12-0,18 mm 0.2-0.8 Jaź, Kleń, Okoń, Pstrąg, Wzdręga
Scroll to Top